Serwis Łódź tel: 696 991 534, Serwis Zduńska Wola tel: 600 970 138 kontakt@serwiskomputerow.net

Oferta dla firm

Nie trzeba nikogo przekonywać, aby zrozumieć istotę prawidłowego i bezawaryjnego funkcjonowania infrastruktury informatycznej w każdej firmie. Przestoje w pracy związane z awarią sprzętu komputerowego bądź utratą cennych danych pociąga za sobą trudne do oszacowania problemy i straty.

Firma oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi serwisowe dla małych i średnich firm, dzięki którym infrastruktura informatyczna będzie działać niezawodnie. Opieka serwisowa, którą pragniemy zaproponować jest zapewnieniem Państwa firmie stabilności działania i gwarancji jakości świadczonych usług. Powierzając infrastrukturę informatyczną naszej opiece, powierzacie ją sprawdzonemu przez inne firmy partnerowi, zyskujecie bezpieczeństwo oraz bezawaryjne funkcjonowanie sprzętu komputerowego w Państwa firmie. Oferta serwisowa obejmuje naprawę, diagnostykę, konserwację drukarek, wymianę uszkodzonych akcesoriów, modernizację jednostek komputerowych i sieci. Dlatego pragniemy Państwu zaoferować współpracę zarówno na zasadzie stałych zryczałtowanych usług serwisowych jak i okazjonalny serwis w nagłych sytuacjach awaryjnych sprzętu komputerowego. Zapewniamy atrakcyjną cenę usług przy wysokiej jakości ich wykonywania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Pakiety usług

Stałe zryczałtowane usługi serwisowe i korzyści wynikające:

 • Obniżenie kosztów związanych ze stworzeniem nowego miejsca pracy dla informatyka zajmującego się obsługą serwisową infrastruktury informatycznej w Państwa firmie.
 • Stałe opieka nad całą infrastrukturą informatyczną.
 • Stałe wizyty naszego informatyka w Państwa firmie mające na celu wyeliminowanie zagrożenia wystąpienia usterek sprzętowych oraz programowych.
 • Wizyty na wezwanie w przypadku wystąpienia awarii w Państwa urządzeniach.
 • Dojazd do klienta
 • Dostosowanie czasu pracy do indywidualnych potrzeb Klienta.
 • Pomoc HELP-DESK
 • Okresowa konserwacja urządzeń (drukarek, komputerów, skanerów)
 • Bieżąca aktualizacja oprogramowania.
 • Profesjonalny serwis sprzętu komputerowego oraz sieci komputerowej.
 • Instalacja i konfiguracja sieci komputerowych.
 • Okresowa optymalizacja pracy całego systemu komputerowego:
  – Czyszczenie rejestru systemu, usuwanie niepotrzebnych plików,
  – Deinstalacja niepotrzebnych programów, deframentowanie dysków.
 • Instalacja, konfiguracja oraz wdrażanie oprogramowania do zarządzania firmą
 • Stała miesięczna opłata za serwisowanie sprzętu komputerowego.

Pakiet stałych zryczałtowanych usług serwisowych jest najlepszą formą współpracy. W kosztach miesięcznego ryczałtu znajdują się prace określone w powyższej ofercie. W przypadku zainteresowania z Państwa strony naszą ofertą stałych zryczałtowanych usług serwisowych współpraca rozpoczyna się dokładnym sprawdzeniem przez naszego eksperta stanu technicznego drukarek, komputerów, sieci komputerowej oraz pozostałego sprzętu biurowego znajdującego się w Państwa firmie, zakończone sporządzeniem protokołu. Czynności te pozwolą zapoznać się z dotychczasowym stanem sprzętu komputerowego oraz jego specyfikacją techniczną. Powyższe działania będą miały na celu poznanie ewentualnych słabych stron infrastruktury informatycznej oraz przygotowanie odpowiednich działań w jej usprawnieniu. Umożliwi to również ustalenie szczegółów takich jak ilość wizyt naszego pracownika w Państwa firmie w miesiącu oraz rodzaj wykonywanych czynności serwisowych. Ewentualne spostrzeżenia oraz uwagi co do jakości i sprawności systemów informatycznych w Państwa firmie są podejmowane po konsultacji z Państwem lub wyznaczoną do tego celu osobą.

Okazjonalne usługi serwisowe

Świadczymy kompleksowy serwis okazjonalny przeznaczony jest dla osób prywatnych jak również dla firm, które pragną korzystać z usług informatyka okazjonalnie i nie potrzebują stałego wsparcia technicznego. Jest to dobre rozwiązanie jeżeli Państwa firma potrzebuje wdrożenia jednorazowego projektu informatycznego bądź usunięcia awarii. W takiej sytuacji wizyta jest jednorazowa a płacą Państwo za godzinę wykonanej usługi. Wykonujemy usługi w dogodnym dla Państwa terminie. Posiadamy szeroki wachlarz usług informatycznych pomoc w instalacjach, konfiguracjach, aktualizacjach oprogramowania oraz problemach z sprzętem komputerowym.